"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA

E-mail:
"Planujemy" w Czechowicach-Dziedzicach
28.10.2014.
 W sobotę 25 października 2014 r. w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się IV spotkanie organizacji pozarządowych z obszaru LGD Ziemia Bielska, tym razem pod hasłem „Planujemy”.
 
W wydarzeniu wzięło udział łącznie 140 osób, z 70 organizacji. Uczestników przywitał Burmistrz Czechowic-Dziedzic i jednocześnie członek Zarządu LGD – Pan Marian Błachut. Po krótkim podsumowaniu IV edycji konkursu „LEADER – razem możemy więcej” i wręczeniu statuetki Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Bystra „Bystrzańska Inicjatywa”, które zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu, rozpoczęła się część główna.
Czytaj całość
 
IV spotkanie organizacji pozarządowych
06.10.2014.
 W sobotę 25 października 2014 r. w czechowickim Dworku Eureka odbędzie się IV spotkanie organizacji pozarządowych obszaru LGD Ziemia Bielska, które kolejny raz będzie okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy i zwiększenia efektywności działań NGO.
 

Tym razem spotkanie będzie prowadzone w nowej, ciekawej formule przez wrocławską Fundację Wspierania Rozwoju Lokalnego „Moja Przestrzeń”, która od lat działa na rzecz wszechstronnego rozwoju wspólnot lokalnych, a jej działania koncentrują się na inicjowaniu twórczych przedsięwzięć. Hasło przewodnie tegorocznego spotkanie brzmi: „Planujemy”.

Czytaj całość
 
Zapraszamy na Zlot Aktywnych
23.09.2014.
 11 października 2014 roku (sobota) odbędzie się wydarzenie integracyjno-edukacyjne „Zlot Aktywnych”. Zlot, poprzedzony Rowerowym Rajdem Gwiaździstym, będzie okazją do promocji obszarów działania partnerskich LGD, spotkania mieszkańców z obszarów partnerskich, wymiany informacji o atrakcjach turystycznych i sportowych oraz wspólnej zabawy podczas „Olimpiady na wesoło”.
Czytaj całość
 
Ostateczna lista rankingowa
12.09.2014.

12 września 2014 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Stowarzyszenia z podjęciem uchwał dotyczących projektów z działania „Odnowa i rozwój wsi” złożonych w ramach naboru w terminie 11-25 sierpnia 2014 r. Poniżej prezentujemy ostateczną listę rankingową.

 

 

Do pobrania:

 

 
Jaworzański Wrzesień
04.09.2014.
Już  w najbliższy weekend odbędzie się kolejny Jaworzański Wrzesień. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na poniższym plakacie.
 
Do pobrania:
 
 

 

 
Ocena wniosków zakończona
03.09.2014.

Informujemy, iż zakończono ocenę wniosków, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszony konkurs w ramach działania ”Odnowa i rozwój wsi"  w terminie 11-25 sierpnia 2014 r.


 Rada Stowarzyszenia oceniła 2 wnioski. Szczegółowe informacje dotyczące wyników oceny znajdują się na poniższej liście rankingowej. Jednocześnie informujemy, że wnioskodawcom przysługuje możliwość odwołania się od decyzji Rady Stowarzyszenia w terminie 7 dni kalendarzowych od daty otrzymania informacji o wyniku oceny. Wniosek o ponowne rozpatrzenie operacji należy skierować do Rady Stowarzyszenia LGD Ziemia Bielska na wzorze dostępnym w zakładce Lokalna Strategia Rozwoju (załącznik nr 12).
 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 72 z 121