"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA

E-mail:
"Rajd z Fałatem" - relacja
06.08.2014.

W minioną sobotę, 2 sierpnia 2014 r. w Bystrej odbył się długo zapowiadany „Rajd z Fałatem” organizowany przez nas w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Bystra „Bystrzańska Inicjatywa”. Wydarzenie stanowiło realizację zwycięskiej inicjatywy IV edycji konkursu „LEADER – razem możemy więcej” na najciekawszą inicjatywę aktywizującą i integrującą mieszkańców.

Czytaj całość
 
Zagraj z zespołem "Dzień Dobry"!
30.07.2014.

Przypominamy, że na biwaku w ramach "Rajdu z Fałatem" odbędzie się koncert zespołu "Dzień Dobry", na którym będzie można zagrać z zespołem kilka utworów. Poniżej ich tytuły. Zachęcamy, by już teraz się z nimi zapoznać, a 2 sierpnia zabrać swoją gitarę i włączyć się na miejscu we wspólne granie.

 
 
 
 
Piosenki:
 
1. "Dzień dobry, Panie Marku"
2. "Nie udzielaj mi rad"
3. "Opadły mgły" (Zespół Stare Dobre Małżeństwo)
 

 


 
Wydłużamy zapisy na Górski Rajd Rowerowy na Klimczok
28.07.2014.
 Informujemy, że wydłużamy zapisy na Górski Rajd Rowerowy na Klimczok, który odbędzie się 2 sierpnia w ramach wydarzenia "Rajd z Fałatem". Przypominamy, że szczegóły związane z rajdem rowerowym znajdują się pod poniższym linkiem: http://www.ziemiabielska.pl/content/view/756
 
Nabór wniosków o przyznanie pomocy w terminie 11-25 sierpnia 2014 r.
28.07.2014.

 Stowarzyszenie LGD Ziemia Bielska ogłasza w dniach  nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach Wdrażania lokalnych strategii rozwoju, objętego PROW 2007-2013 z zakresu "Odnowa i rozwój wsi".

 

 Ogłoszenie o konkursie i niezbędne dokumenty.

 

Czytaj całość
 
Konkurs na antenie Radia Bielsko
24.07.2014.
 Od jutra (25 lipca) do środy włącznie (bez niedzieli) na antenie Radia Bielsko codziennie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody (płyty zespołu "Dzień Dobry" z autografami oraz otwarte rodzinne bilety do bielskiego Muzeum). Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące "Rajdu z Fałatem". Zachęcamy do słuchania radia w wymienione dni około 13:30!
 
Już wkrótce "Rajd z Fałatem"!
15.07.2014.

2 sierpnia 2014 r. zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie. Tego dnia wszystkie drogi będą prowadzić do Bystrej. „Rajd z Fałatem” jest kolejną inicjatywą realizowaną w ramach przeprowadzonego konkursu „LEADER – razem możemy więcej” – tym razem już 4. edycji. Autorem zwycięskiego projektu jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bystra „Bystrzańska Inicjatywa". W poprzednich latach w wyniku tego konkursu odbyły się następujące imprezy: „Działanie na polanie” w Jaworzu, „Cud Miód” w Kobiernicach, „Nakręcona Ziemia Bielska” Piknik Filmowy w Zabrzegu (poprzedzony konkursem filmowym „Ja to kręcę”) oraz „Powrót do przeszłości” w Międzyrzeczu Górnym.

 

Program „Rajdu z Fałatem” jest bardzo obfity. Poniżej znajdują się do pobrania: plakat, ulotka oraz mapa wydarzenia. Zachęcamy również do zapoznania się z opisami poszczególnych punktów programu, dostępnymi w odrębnym zakładkach.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 84 z 121