"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA

E-mail:
Nowy formularz wniosku o płatność - małe projekty
05.06.2014.

 Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego informuje, iż nastąpiła zmiana wniosku o płatność dotycząca „małych projektów”.


Aktualna wersja wniosku 8z wraz z instrukcją obowiązuje dla wniosków składanych od 5 maja 2014 roku.

Szczegóły: http://prow.slaskie.pl/?grupa=2&art1=1399293892&art=1&id_m=&kat=&katrodzic=

 

 
Szkolenie dla beneficjentów małych projektów
03.06.2014.

 W dniu 18 czerwca 2014 r. na terenie Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej (sala konferencyjna nr 122, I piętro),  w godzinach 10:00 – 14:30 odbędzie się szkolenie dla beneficjentów "małych projektów" pn. "Zobowiązania beneficjenta przy realizacji małego projektu" organizowane przez Wydział Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach.

Udział  w szkoleniu jest bezpłatny.

Czytaj całość
 
Stoisko LGD na Targach Turystyki Weekendowej
27.05.2014.

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Turystyki Weekendowej, które odbędą się w Chorzowie w dniach 6-8 czerwca 2014 r. Będziemy promować nasz obszar, a także lokalnych rękodzielników, którzy będą obecni na stoisku ze swoimi produktami.

Wystawcami podczas targów będą podmioty z całej Polski - gminy, miasta, a zwłaszcza wydziały promocji regionu i turystyki, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, restauracje, muzea, parki tematyczne, centra sportowe, szkoły, firmy związane z ofertą aktywnego wypoczynku i sportem, twórcy rękodzieła oraz sztuki regionalnej, a także lokalne grupy działania. Szczegóły dotyczące targów znajdują się pod poniższym linkiem: http://atrakcje-regionow.pl/


 
Koncert laureatów konkursu amatorskich ognisk muzycznych
26.05.2014.
Stowarzyszenie Przyjazny Zabrzeg zaprasza w dniu 18 czerwca 2014 r. na imprezę plenerową, na której odbędzie się koncert laureatów konkursu amatorskich ognisk muzycznych z gmin naszego obszaru. Szczegóły na poniższym plakacie.
 
Do pobrania plakat
 
Spotkanie Sieci na naszym obszarze
23.05.2014.
 W dniach 19-20 maja 2014 r. nasza LGD była gospodarzem kolejnego spotkania Sieci SILESIAN LEADER NETWORK, zrzeszającej piętnaście LGD z województwa śląskiego.

Na pierwszy dzień spotkania zaplanowano trzy bloki merytoryczne, dotyczące m.in. podejścia LEADER w nowym okresie programowania, formuły RLKS w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, zakresu przyszłych Lokalnych Strategii Rozwoju oraz kwestii rozliczenia wdrażania LSR w okresie 2007-2013. Zagadnienia te były omawiane przez następujących gości: Panią Urszulę Machlarz z Wydziału Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Pana Bartosza Górę – Kierownika Referatu Wdrażania PROW Wydziału Terenów Wiejskich, Pana Huberta Niedziochę – Kierownika Referatu Zarządzania, Monitorowania i Analiz Wydziału EFS oraz Pana Piotra Sadłochę ze świętokrzyskiej LGD i Polskiej Sieci LGD. Nie zabrakło też czasu na dyskusję.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na Dzień Stracha Polnego i warsztaty graffiti
13.05.2014.
W dniu 7 czerwca 2014 r. w Rudzicy odbędzie się Dzień Stracha Polnego, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy oraz Galerię Autorską Floriana Kohuta „Pod Strachem Polnym” . Szczegóły na poniższym plakacie.

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy w ramach projektu zaprasza również dzieci i młodzież od 12 lat do udziału w warsztatach graffiti, które odbędą się w dniach 19-23 maja 2014 r. Szczegóły poniżej.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 96 z 121