"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA

E-mail:
Nadanie numeru identyfikacyjnego
25.08.2016.

newsInformujemy, że numer identyfikacyjny nadawany jest przed Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wnioski o nadanie tego numeru znajdują się pod adresem http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/ewidencja-producentow.html

 
Spotkania informacyjne już za nami!
22.08.2016.

newsW dniach od 9 do 19 sierpnia przeprowadziliśmy cykl dziewięciu spotkań informacyjnych "LGD - dotacje. Kto i na co  może uzyskać dofinansowanie"  w gminach członkowskich naszego Stowarzyszenia.  Spotkania, skierowane do mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju 2016-23 dotyczyły możliwości uzyskania dotacji w ramach jej wdrażania. Staraliśmy się przekazać kilka najważniejszych kwestii, czyli m. in. cele naszej strategii, zakres operacji i lokalne kryteria wyboru.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom (których było ponad 170!) za obecność oraz ciekawe, a czasem trudne pytania. Odpowiedzi na bieżąco zamieszczamy w panelu Pytania i odpowiedzi.
Fotorelacja ze spotkań już wkrótce!

 
RPO WSL 2014-2020  nabory wniosków zgodnych ze strategiami LGD
22.08.2016.

newsZarząd Województwa Śląskiego ogłosił nabory wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Nabory dotyczą m. in. następujących działań:


- Działanie 9.1 Aktywna integracja

 

- Poddziałanie 9.1.4 Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych - wsparcie działań wynikających z LSR obejmujących obszary wiejskie i rybackie.

 

- Działania 9.2 Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne

 

- Poddziałanie 9.2.4 Rozwój usług społecznych - wsparcie działań wynikających z LSR obejmujących obszary wiejskie i rybackie.
 
Nasze Stowarzyszenie ma za zadanie wydawać opinie dotyczące wniosków z powyższych naborów pod względem ich zgodności z celami Lokalnej Strategii Rozwoju Ziemi Bielskiej. Osoby zainteresowane otrzymaniem takiego dokumentu – prosimy o kontakt.
 
Szczegółowy zakres oraz zasady znajdują sie tutaj: https://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/101 i https://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/103

 
Przedsiębiorco! Zapraszamy Cię na Konferencję Inauguracyjną!
19.08.2016.

 Uwaga przedsiębiorcy z branż: Turystyka, rekreacja, usługi czasu wolnego; Produkty i usługi lokalne; Odnawialne Źródła Energii, ochrona środowiska i innowacje; Usługi społeczne oraz osoby planujące podjąć działalność w tym zakresie.

Zapraszamy na konferencję inaugurującą pn. Nowe możliwości Ziemi Bielskiej, która odbędzie się 6 września w Kinie Świt w Czechowicach Dziedzicach. Jeśli jesteś ciekawy co możemy zaoferować Ci w nowym okresie programowania, jakie są nasze plany i czym jest Strategia RLKS a także  jeśli chcesz poznać dobre przykłady, wypełnij poniższy formularz i dostarcz go do nas.

Na twoje zgłoszenie czekamy do 26 sierpnia - uwaga! ilosć miejsc jest ograniczona!

Formularz do pobrania

Program konferencji

 
Broszura Nowe możliwości Ziemi Bielskiej
19.08.2016.
W zakładce Panel Beneficjenta - Do pobrania zamieściliśmy naszą broszurę informacyjną "Nowe Możliwości Ziemi Bielskiej". Zachęcamy do lektury!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 105 z 129