"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.
Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
PANEL WNIOSKODAWCY
PANEL BENEFICJENTA

E-mail:
Członkowie
27.06.2016.

 

 Członkowie Stowarzyszenia LGD Ziemia Bielska
 
  1. Gmina Bestwina
  2. Gmina Buczkowice
  3. Miasto i gmina Czechowice-Dziedzice
  4. Gmina Jasienica
  5. Gmina Jaworze
  6. Gmina Kozy
  7. Gmina Porąbka
  8. Gmina Wilamowice
  9. Gmina Wilkowice
  10. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej
  11. Alina Macher
  12. Anna Czylok
  13. Barbara Góra
  14. Daniela Łukanowska
  15. Ewa Pszon
  16. Janusz Knycz
  17. Joanna Czernek - Jonkisz
  18. Joanna Olearczyk
  19. Joanna Urbańska-Salamon
  20. Jolanta Wójcik
  21. Katarzyna Kacorzyk
  22. Katarzyna Olszyna
  23. Kazimierz Kwaśniak
  24. Krzysztof Kufel
  25. Małgorzata Rozmus
  26. Maria Sanetra
  27. Rafał Sznajder
  28. Sabina Iwaszko
  29. Stefan Haczek
  30. Tymoteusz Król
  31. Urszula Biłka
  32. "AGROMIX" Jan Haczek
  33. "BUDTOR" Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
  34. "DEWRO" WRÓBEL Sp. j.
  35. DYSKONT MEBLOWY mgr Szymon Wiśniewski
  36. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ELDOM"
  37. Firma Handlowo-Usługowa AUTO-TADDAW Tadeusz Gruszczyk
  38. Firma Usługowa "ATRA"
  39. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
  40. Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy
  41. KLIMORS Sp. z o.o. Spółka komandytowa
  42. Koło Gospodyń Wiejskich Jaworze
  43. Koło Gospodyń Wiejskich Kobiernice
  44. Koło Gospodyń Wiejskich w Bestwinie
  45. Kółko Rolnicze w Czańcu
  46. LKS KLIMCZOK-BYSTRA
  47. Mototechnika - Józef Zborowski Spółka Jawna
  48. NZOZ Poradnia Lekarza Rodzinnego "DANMED"
  49. OSP Zabrzeg
  50. P.H. "EWANT"
  51. P.P.H.U. "GAYA" Andrzej Sowa
  52. P.P.U.H. Akces Brunon Kieloch
  53. Prywatna Firma Handlowa "ALDA"
  54. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Henryk Jurczak Spółka Jawna
  55. Renoartis Szymon Piotr Kieloch
  56. Specjalistyczne Gosodarstwo Rybackie "NAŁĘŻE"
  57. Stanisz Zbigniew "Artroll"
  58. Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły i Promocji Gminy Jasienica
  59. Stowarzyszenie "Beskidy w Europie"
  60. Stowarzyszenie "Nasze Jaworze"
  61. Stowarzyszenie "Razem dla Wilkowic"
  62. Stowarzyszenie Kobiet Dankowic
  63. Stowarzyszenie Miłośników Sztuki
  64. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy
  65. Stowarzyszenie Na Rzecz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Miasta Wilamowice "WILAMOWIANIE"
  66. Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
  67. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bystra "Bystrzańska inicjatywa"
  68. Stowarzyszenie Sympatyków Czańca
  69. Stowarzyszenie Zdrowie, Kultura i Tradycja Buczkowice
  70. TECHMASTER Monika Stasica
  71. Towarzystwo Miłośników Ziemi Bestwińskiej
  72. Towarzystwo Miłośników Ziemi Żywieckiej Oddział w Porąbce
  73. Towarzystwo Przyjaciół Ligoty
  74. Uczniowski Klub Sportowy "Set"
  75. Usługi Rolnicze Wiesław Caputa
  76. WALAH Sp. j.